Kurslar

İspanyolca Kursu
Fiyat Alın

İspanyolca Kursu

  • 00m 00s
Price: Fiyat Alın

Kursun İçeriği

İspanyolca kurslarımızda, öğrencilerimizin 4 dil yeteneğini geliştirirken dil bilgisi kurallarını da yeterli seviyede öğrenebilmeleri ve kullanabilmeleri amaçlanmıştır.

Derslerde kullandığımız kaynaklara ek olarak görsel ve işitsel kaynaklardan da yararlanılarak hem derslerimizin eğlenceli hale getirilmesi hem de öğrencilerimizin İspanyolca eğitimlerini daha sağlam temeller üstüne inşa etmesi sağlanır.

Dersler en fazla 10 kişilik sınıflarda, İspanyol veya İspanyolca’da uzmanlaşmış eğitmenler tarafından verilmektedir.

 

İspanyolca Kursuna Kimler Gelebilir?

En son istatistiklere göre İspanyolca dünya çapında en çok konuşulan diller arasında üçüncü sırada yer alır.Aynı zamanda internette de en çok kullanılan üçüncü dildir.

Son zamanlarda dünya çapında oldukça popüler olan İspanyol dizilerini altyazısız izlemek isteyen,İspanyol diline ve kültürüne ilgi duyan, İspanyolca’nın yaygın olarak kullanıldığı ülkelerde yaşamak isteyen ve iş alanında İspanyolca’ya ihtiyaç duyan herkes kurslarımıza katılım sağlayabilir.

Kur Seviyeleri

İspanyolca  Kursu ;

• A1-Inicial
• A2-Principiante
• B1-Intermedio-1
• B2-Intermedio-2
• C1-Avanzado
• C2-Avanzado Superior

 

olmak üzere 6 kurdan oluşmaktadır.

 

Kurs Saatleri

 

10:00-12:00

14:00-17:00

19:00-21:00

Pazartesi

+

+

+

Salı

 

 

 

Çarşamba

+

+

+

Perşembe

 

 

 

Cuma

+

+

+

Cumartesi

+

+

 

Pazar

+

+

 

Özel Ders

Grup eğitimlerine katılım sağlayamayan veya birebir ders alarak zamandan kazanmak isteyen öğrenciler ve kurumlar  için özel programlar oluşturulur.

Ücretlendirme ve Ödeme Koşulları

Kurs ücretleri ile ilgili bilgiyi 444 41 92 nolu hattımızı arayarak eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

 

Kısa Açıklama

İspanyolca kurslarımızda, öğrencilerimizin 4 dil yeteneğini geliştirirken dil bilgisi kurallarını da yeterli seviyede öğrenebilmeleri ve kullanabilmeleri amaçlanmıştır.

İletişim Bilgilerimiz

Ziya Gökalp Cd. 6/501-2-3

Kızılay/ANKARA

Ankara Türkiye

Email: iletisim@netakademi.com.tr

Tel: 444 41 92

Webistewww.netakademi.com.tr

Net Akademi Dil Kursu, çalışmalarını Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak sürdüren bir özel öğretim kursudur.Eğitimlerimizde uzun çalışmalar sonucunda her zaman en kolay ve en etkili dil öğrenim metotlarını bulup öğrencilerimize aktarıyoruz. Uluslararası geçerliliği olan TOEFL sınavına da ev sahipliği yaparak dil alanındaki başarımızı ispatlamış bulunmaktayız.