Kurslar

Rusça Kursu
Fiyat Alın

Rusça Kursu

  • 00m 00s
Price: Fiyat Alın

Kursun İçeriği

Rusça eğitimlerinde derslere Kiril alfabesiyle başlanır, temel dilbilgisi eğitimi de verildikten sonra öğrencilerin dört becerisini geliştirmek amaçlanmaktadır.

Rusça, öğrenmesi zor bir dil gibi görülür ama alfabesi ve temel dil bilgisi kuralları öğrenildikten sonra işiniz oldukça kolaylaşacaktır.

Dersler en fazla 10 kişilik sınıflarda, Rus veya Rusça dilinde uzmanlaşmış eğitmenler tarafından verilmektedir.

Rusça Kursuna Kimler Gelebilir?

Rusça, yurtdışında yaşamak isteyen ve ya çalışmak isteyenlerin  kullanımının haricinde ülkemize gelen Rus turist sayısının gittikçe artması sebeiyle turiz sektöründe çalışan veya çalışmak isteyenlerin de öğrenmesi gereken dillerin başında gelir.

Ülkemizin siyasi alanda Rusya ile birlikte yürüttüğü politikalar da göz önünde bulunulduğunda siyasi alandaki çalışmalarınızda da Rusça son derece önemli bir rol oynar.

Bu sebeplerin yanısıra Rus edebiyatına merak salmış olan veya hobi olarak öğrenmek isteyenler de kurslarımıza katılabilir.

Kur Seviyeleri

Rusça Kursu ;

• A1-Breakth Roukh Level
• A2-Wastage Level
• B1-Thereshold Level
• B2-Vantage Level

olmak üzere 4 kurdan oluşmaktadır.

 

Kurs Saatleri

 

10:00-12:00

14:00-17:00

19:00-21:00

Pazartesi

+

+

+

Salı

 

 

 

Çarşamba

+

+

+

Perşembe

 

 

 

Cuma

+

+

+

Cumartesi

+

+

 

Pazar

+

+

 

  

Özel Ders

Grup eğitimlerine katılım sağlayamayan veya birebir ders alarak zamandan kazanmak isteyen öğrenciler ve kurumlar  için özel programlar oluşturulur.

Ücretlendirme ve Ödeme Koşulları

Kurs ücretleri ile ilgili bilgiyi 444 41 92 nolu hattımızı arayarak eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

 

Kısa Açıklama

Rusça eğitimlerinde derslere Kiril alfabesiyle başlanır, temel dilbilgisi eğitimi de verildikten sonra öğrencilerin dört becerisini geliştirmek amaçlanmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Ziya Gökalp Cd. 6/501-2-3

Kızılay/ANKARA

Ankara Türkiye

Email: iletisim@netakademi.com.tr

Tel: 444 41 92

Webistewww.netakademi.com.tr

Net Akademi Dil Kursu, çalışmalarını Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak sürdüren bir özel öğretim kursudur.Eğitimlerimizde uzun çalışmalar sonucunda her zaman en kolay ve en etkili dil öğrenim metotlarını bulup öğrencilerimize aktarıyoruz. Uluslararası geçerliliği olan TOEFL sınavına da ev sahipliği yaparak dil alanındaki başarımızı ispatlamış bulunmaktayız.