Günümüz dünyasında teknoloji geliştikçe eğitim materyalleri ve öğrenme yöntemleri  de hızla gelişmektedir.Net Akademi Dil Kursu olarak bu gelişmeleri yakından takip edip, öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda eğitimlerimize yansıtmaktayız.

Gelenekselleşmiş metotlar öğrencinin öğrenme hızını ve verimini düşürdüğü için eğitimini verdiğimiz bütün dillerde öğrencilerin okuma-yazma-dinleme ve konuşma yeteneklerini geliştirecek metotlara ağırlık veriyoruz.

Aynı zamanda kurs sonunda öğrencilerimize verdiğimiz sertifikaların uluslararası geçerliliği vardır.Ve Ortak Avrupa Diller Seviyeleri  (CEFR) programına uygundur.

Kurumumuz şehrin merkezinde, metro,otobüs gibi ulaşım araçlarına ulaşımın yakın olması ve öğrencilerimize sunduğumuz evlerinde ders alıyormuşçasına sıcak ortam sebebiyle her kesimden öğrencinin tercih etme sebebidir.

 

İletişim Bilgilerimiz

Ziya Gökalp Cd. 6/501-2-3

Kızılay/ANKARA

Ankara Türkiye

Email: iletisim@netakademi.com.tr

Tel: 444 41 92

Webistewww.netakademi.com.tr

Net Akademi Dil Kursu, çalışmalarını Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak sürdüren bir özel öğretim kursudur.Eğitimlerimizde uzun çalışmalar sonucunda her zaman en kolay ve en etkili dil öğrenim metotlarını bulup öğrencilerimize aktarıyoruz. Uluslararası geçerliliği olan TOEFL sınavına da ev sahipliği yaparak dil alanındaki başarımızı ispatlamış bulunmaktayız.