Bir dili öğrenmenin en kolay yolu o dilin konuşulduğu ülkeye gidip orada öğrenmektir. İkinci en kolay yolu ise, öğrenmek istediğiniz dilin eğitimini o dilde uzmanlaşmış eğitmenlerden almaktır.

Net Akademi Dil Kursu olarak öğrencilerimizin en hızlı ve en kolay yoldan öğrenmesi için eğitmen kadromuz, ilgili bölümden mezun olmuş ve uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır.

 

İngilizce dil eğitimde kullandığımız Callan Method’da ise her derse farklı hocalar girmektedir.Günlük hayatta İngilizce konuşurken  her zaman bir İngiliz ile konuşmadığımız için İngilizce’de çok fazla aksan farklılıkları vardır.Bu farklılıkları öğrencilerimize göstermek ve aşina olmalarını sağlamak açısından Callan Method tek bir öğretmene bağlı değil çeşitliliklere dayalı bir eğitmen modeli seçmiştir. 

 

 

İletişim Bilgilerimiz

Ziya Gökalp Cd. 6/501-2-3

Kızılay/ANKARA

Ankara Türkiye

Email: iletisim@netakademi.com.tr

Tel: 444 41 92

Webistewww.netakademi.com.tr

Net Akademi Dil Kursu, çalışmalarını Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak sürdüren bir özel öğretim kursudur.Eğitimlerimizde uzun çalışmalar sonucunda her zaman en kolay ve en etkili dil öğrenim metotlarını bulup öğrencilerimize aktarıyoruz. Uluslararası geçerliliği olan TOEFL sınavına da ev sahipliği yaparak dil alanındaki başarımızı ispatlamış bulunmaktayız.