Hakkımızda

klkaya-madencilik-hakkimizda-banner-1.png

Hakkımızda

Net Akademi Yabancı Dil Kursu  olarak gelişen ve değişen dünyada dil öğreniminin iş ve sosyal yaşamdaki öneminin bilincindeyiz ve bu doğrultuda Türkiye’de yaşayan her vatandaşımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmayı kendimize ilke edindik.

Net Akademi Dil Kursu, çalışmalarını Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak sürdüren bir özel öğretim kursudur.Eğitimlerimizde uzun çalışmalar sonucunda her zaman en kolay ve en etkili dil öğrenim metotlarını bulup öğrencilerimize aktarıyoruz.

Uluslararası geçerliliği olan TOEFL sınavına da ev sahipliği yaparak dil alanındaki başarımızı ispatlamış bulunmaktayız.

Net Akademi Dil Kursu uzman yönetim ve eğitim kadrosuyla ve konum olarak şehrin merkezinde bulunmasıyla siz öğrencilerimizin dil öğrenim ihtiyaçlarının tümünü eksiksiz karşılayabilecek potansiyele sahip tek dil kursudur.

misyonson.jpg

Misyonumuz

Kaliteli ve gerçek bir eğitim vermek.

Öğrenci memnuniyetini esas almak.

Uzman bir kadro ile çalışmayı ilke edinmek.

Teknolojik gelişmelere ayak uydurmak.

vizyon-1.jpg

Vizyonumuz

Eğitim ve öğretimimizle ideal bir ortam yaratıp örnek ve önder olmak.

Kurumsal kimliğimizle iddialı ve aynı zamanda gerçekçi olmak.

İletişim Bilgilerimiz

Ziya Gökalp Cd. 6/501-2-3

Kızılay/ANKARA

Ankara Türkiye

Email: iletisim@netakademi.com.tr

Tel: 444 41 92

Webistewww.netakademi.com.tr

Net Akademi Dil Kursu, çalışmalarını Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak sürdüren bir özel öğretim kursudur.Eğitimlerimizde uzun çalışmalar sonucunda her zaman en kolay ve en etkili dil öğrenim metotlarını bulup öğrencilerimize aktarıyoruz. Uluslararası geçerliliği olan TOEFL sınavına da ev sahipliği yaparak dil alanındaki başarımızı ispatlamış bulunmaktayız.